Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. ne
  2. TAIP :)
  3. Gal būt
  4. Taip
  5. ziurint kaip jis butu padarytas ir kam skirtas.
  6. Taip
  7. taip
  8. Ne, o kam? optimistai ir taip geri zmones. jie yra, ir ju reklamuot internete nebereikia
  9. taip
  10. Taip