Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Del kokiu priežasčių manote jog draudimo kaina turetų būti fiksuota arba nefiksuota ?

  1. Logiškai mąstant. Kuo didesnis draudimo laiko tarpas, tuo daugiau moki (neatsižvelgiant į akcijas/nuolaidas). O atsižvelgus į nuolaidas, galima ir sutaupyti. Nedaug, bet galima.
  2. brangu
  3. Ne visi gali sau leisti draustis ilgesniam laikui,o drausis bet kokiu atveju menesiui ir keliems.
  4. nes...
  5. draudziuosi ilgesniam laikui kad nereiketu kas menesi rupintis draudimu todel man asmeniskai neaktualu
  6. draudimo kompanijos taip pat nori sulaukti lojalumo ilgesniam laikui todel savaime aisku draudziantis ilgiam laikui yra pigiau
  7. galetu draustis trumpiam laikui nesvaistant pinigu
  8. Kaip ir visose imonese, perkant didesni kieki kainos turetu buti mazesnes
  9. Taip
  10. Del islaidu