Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?
Del kokiu priežasčių manote jog draudimo kaina turetų būti fiksuota arba nefiksuota ?
Logiškai mąstant. Kuo didesnis draudimo laiko tarpas, tuo daugiau moki (neatsižvelgiant į akcijas/nuolaidas). O atsižvelgus į nuolaidas, galima ir sutaupyti. Nedaug, bet galima.
brangu
Ne visi gali sau leisti draustis ilgesniam laikui,o drausis bet kokiu atveju menesiui ir keliems.
nes...
draudziuosi ilgesniam laikui kad nereiketu kas menesi rupintis draudimu todel man asmeniskai neaktualu
draudimo kompanijos taip pat nori sulaukti lojalumo ilgesniam laikui todel savaime aisku draudziantis ilgiam laikui yra pigiau
galetu draustis trumpiam laikui nesvaistant pinigu
Kaip ir visose imonese, perkant didesni kieki kainos turetu buti mazesnes