Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Del kokiu priežasčių manote jog draudimo kaina turetų būti fiksuota arba nefiksuota ?

  1. Nes kiekvieno rizika skiriais
  2. neaktualu
  3. neturintiems pinigu butu paprasciau
  4. butu galima neprarasti pinigu draudziantis trumpesniam laikui bet turint staza skirtumas ir taip nera didelis
  5. Manau kad tai verslas todel nelogiska kad taip butu
  6. Del galimybes sutaupyti draudziantis trumpesniam laikui
  7. kadangi draudimas brangus galetu draustis trumpesniam laikui ir nepermoketi
  8. asmeniskai neaktualu
  9. tuomet retai eksplotuojama transporto priemone galetu apsidrausti trumpam laikui neprarandant pinigu
  10. nesutikciau su tokiu skaiciavimu nes maziau konkurencingos kainos taptu tarp draudimu