Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Kodel manote kad tai yra teisinga ar neteisinga ?

  1. kuo vyresnis asmuo tuo daugiau patirties bet yra abipusiu isimciu
  2. Nes kaina skaiciuojama pagal vairuotojo patirti ir automobilio prestiza
  3. Tiesiog manau kad teisinga
  4. del vairavimo patirties
  5. Manau kad pirmais vairavimo metais gal ir teisinga taciau veliau pagrindinis kriterijus turetu buti eismo ivykiai o ne vairavimo stazas ar automobilio galingumas
  6. nes jaunesnio amziaus vairutojai puikiai zino taisykles, turi geresne rekcija ir t.t o draudimo kainos skirtumas zymei didesnis
  7. Kad jauni asmenys su mažai patirties vairuotu mažiau galingus automobilius