Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?
Kodel manote kad tai yra teisinga ar neteisinga ?
kuo vyresnis asmuo tuo daugiau patirties bet yra abipusiu isimciu
Nes kaina skaiciuojama pagal vairuotojo patirti ir automobilio prestiza
Tiesiog manau kad teisinga
del vairavimo patirties
Manau kad pirmais vairavimo metais gal ir teisinga taciau veliau pagrindinis kriterijus turetu buti eismo ivykiai o ne vairavimo stazas ar automobilio galingumas
nes jaunesnio amziaus vairutojai puikiai zino taisykles, turi geresne rekcija ir t.t o draudimo kainos skirtumas zymei didesnis
Kad jauni asmenys su mažai patirties vairuotu mažiau galingus automobilius