Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Kodel manote kad tai yra teisinga ar neteisinga ?

  1. o kaip kitaip? juk jei nebutu atsižvelgiama į šiuos parametrus tai būtų neteisinga...
  2. teisinga
  3. manau taip
  4. nes tai atrodo teisinga
  5. Nemanau kad automobilio galingumas turetu daryti itaka draudimui
  6. Nes taip visada buvo ir atrodo priimtina
  7. man kaip jaunam vairuotojai tokia skaiciavimo sistema brangiai atseina
  8. nezinau
  9. tiesiog sutinku su tokiu skaiciavmu
  10. nes skaiciuojama pagal visus aspektus o ne pagal viena dalyka