Apleistų ir nenaudojamų žemių atsiradimo priežastys.

Kokie būtų Jūsų pasiūlymai norint mažinti apleistų ir nenaudojamų žemės sklypų kiekį?

  1. Juos nuomoti arba parduoti
  2. Lėšų skirimas iš valstybės ir ES
  3. jei nenaudoji, tai parduoti ,ar išnuomoti tam kas pasirūpins ta žeme
  4. Parduot kuo pigiau
  5. bandyti gauti es parama
  6. jei prie miškų, paversti miškais, o jei nėra savininkų iniciatyvos - padidinti tokiems sklypams žemės mokestį
  7. Prižiūrėti, nenaudojamus parduoti
  8. Net nežinau
  9. Leisti dirbti jaunimui
  10. Sutvarkyta melioracija, apželdinimas mišku