Apleistų ir nenaudojamų žemių atsiradimo priežastys.

Kokie būtų Jūsų pasiūlymai norint mažinti apleistų ir nenaudojamų žemės sklypų kiekį?

  1. Žemės sklypus reikia prižiūrėti, jei to padaryti neįmanoma, tai žemės sklypus reikia perleisti tiems kurie juos prižiūrės.
  2. turi būti įrankiai, kurie įgalintų savivaldybes tvarkyti apleistus valstybinius žemės plotus miestuose, miesteliuose, gyvenvietėse, aktyviau šiame procese dalyvautų ir rajonų Žemės ūkio skyrių, augalų apsaugos skyriai. NŽT teritoriniai skyriai pasibaigus nuosavybės teisių atkūrimo procesui galės aktyviau atikti patikras vietovėje.
  3. Tiesiog gal kažkokios baudos turėtų būti skiriamos
  4. Mėlio ruošti žemes
  5. Siusti savininkams ispejamuosius laiskus. Jei per tam tikra laika savininkas nereguoja, butu skiriamos baudos arba pasalinamos paramos priklausomai nuo ha. Skaičiaus.
  6. Kontrolė
  7. Apsodinimas mišku.
  8. išnuomuoti visas zemes tieks, kurie tikrai nori dirbti
  9. Neturiu
  10. Didesnė kontrolė, išmokų mažinimas