Apklausa mokiniams

Kaip manai ką mokykla duoda žmonėms?

  1. Proto, ziniu, kuribiskumo, bendradarbiavimo
  2. mokykloje vaikai daug ko ismoksta ir jeigu nebutu mokyklu zmones nebutu tokie protingi ir dar nebutu israsta daug nauju dalyku.
  3. Draugu , patirties(nedaug) , kaskiek ziniu ,
  4. Žinių ir psichologinį smurtą.
  5. Bendras reikalingas žinias, pirmąjį žingsnį kelionės link
  6. galvos skausma
  7. galvos skausma
  8. kančias. daug kančių
  9. Issilavinima
  10. Žinių ; išsilavinimą ; mandagumo ;