Apklausa mokiniams
Kadangi aš dar einu į mokyklą čia bus apklausa mokiniams.
Kokia tavo lytis?
Į kurią klasę eini?
Ar patinka mokykla?
Kaip manai ką mokykla duoda žmonėms?
- -
- Išmoko daug ko
- Dabartinės - gal kokius 2 % reikiamų dalykų iš 100%.
- Išmoko daug dalykų,pvz:skaityti,rašyti,ir t.t.
- gerus draugus
- zolite
- Patirtį, gebėjimus ir žinias.
- Žinių
- Teoriją, patyčias, pažintis kurios baigus mokyklą nutrūksta, išugdo mokėjimą meluoti, baimę klysti, baimę būti vertinamam, kritikuojamam.
- Visiška nesamone. Vaiku kankyne. Degint ta zmogu
Kokia tavo mėgstamiausia pamoka?(galima išsirinkti kelis atsakymus)
Ar norite dar mano apklausų ?Jei taip kokių?
- tAIP
- Noriu
- Taip.Nesvarbu kokių
- nzn
- Apie zolite
- Visokių
- nerimtos
- Ne! Nenoriu!
- Ne
- Nzn