Apklausa mokiniams

Kadangi aš dar einu į mokyklą čia bus apklausa mokiniams.

Kokia tavo lytis?

Į kurią klasę eini?

Ar patinka mokykla?

Kaip manai ką mokykla duoda žmonėms?

  1. -
  2. Išmoko daug ko
  3. Dabartinės - gal kokius 2 % reikiamų dalykų iš 100%.
  4. Išmoko daug dalykų,pvz:skaityti,rašyti,ir t.t.
  5. gerus draugus
  6. zolite
  7. Patirtį, gebėjimus ir žinias.
  8. Žinių
  9. Teoriją, patyčias, pažintis kurios baigus mokyklą nutrūksta, išugdo mokėjimą meluoti, baimę klysti, baimę būti vertinamam, kritikuojamam.
  10. Visiška nesamone. Vaiku kankyne. Degint ta zmogu
…Daugiau…

Kokia tavo mėgstamiausia pamoka?(galima išsirinkti kelis atsakymus)

Ar norite dar mano apklausų ?Jei taip kokių?

  1. tAIP
  2. Noriu
  3. Taip.Nesvarbu kokių
  4. nzn
  5. Apie zolite
  6. Visokių
  7. nerimtos
  8. Ne! Nenoriu!
  9. Ne
  10. Nzn
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą