Apklausa mokiniams

Kaip manai ką mokykla duoda žmonėms?

  1. -
  2. Išmoko daug ko
  3. Dabartinės - gal kokius 2 % reikiamų dalykų iš 100%.
  4. Išmoko daug dalykų,pvz:skaityti,rašyti,ir t.t.
  5. gerus draugus
  6. zolite
  7. Patirtį, gebėjimus ir žinias.
  8. Žinių
  9. Teoriją, patyčias, pažintis kurios baigus mokyklą nutrūksta, išugdo mokėjimą meluoti, baimę klysti, baimę būti vertinamam, kritikuojamam.
  10. Visiška nesamone. Vaiku kankyne. Degint ta zmogu