-
Išmoko daug ko
Dabartinės - gal kokius 2 % reikiamų dalykų iš 100%.
Išmoko daug dalykų,pvz:skaityti,rašyti,ir t.t.
gerus draugus
zolite
Patirtį, gebėjimus ir žinias.
Žinių
Teoriją, patyčias, pažintis kurios baigus mokyklą nutrūksta, išugdo mokėjimą meluoti, baimę klysti, baimę būti vertinamam, kritikuojamam.
Visiška nesamone. Vaiku kankyne. Degint ta zmogu