UserStirbyte
Vieša
Pranešti

Apklausa Kauno paveikslų galerijos lankytojams

Esu Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Meno vadybos studentė. Šiuo tyrimu siekiama nustatyti Kauno paveikslų galerijos lankytojų pasitenkinimo lygį galerijoje pristatomis veiklomis. Svarbu atskleisti, kokie yra esamų ir potencialių galerijos lankytojų poreikiai ir lūkesčiai. Ko vartotojai tikisi ir laukia iš šio nacionalinio meno muziejaus padalinio?

Apklausa yra tyrimo "Vartotojų lūkesčiai vizualiose meno institucijose" dalis. Užtruksite tik 5-10 minučių, tačiau ženkliai prisidėsite siekiant atskleisti aktualius vizualaus meno institucijų lankytojų aspektus. Apklausa yra anoniminė, todėl galite drąsiai ir nuoširdžiai atsakinėti. Esu labai dėkinga už Jūsų skirtą laiką.

1. Jūsų lytis.
2. Jūsų amžius.
5. Jūsų pajamos eur/mėn.:
8. Ar esate lankęsis galerijoje?
16. Kaip manote, kuriuos projektus organizuoja Kauno paveikslų galerijos darbuotojai?
17. Ar Jums teko lankytis „Kauno bienalės“ parodose? Jei taip, reitinguokite šią iniciatyvą pagal bruožus (1-blogai, 3-vidutiniškai, 5-gerai).
18. Ar Jums teko lankytis parodoje-konkurse „Geriausias metų kūrinys“? Jei taip, reitinguokite šią iniciatyvą pagal bruožus (1-blogai, 3-vidutiniškai, 5-gerai).
19. Ar Jums teko lankytis bendruomenių platformos „Mažosios istorijos“ parodose? Jei taip, reitinguokite šią iniciatyvą pagal bruožus (1-blogai, 3-vidutiniškai, 5-gerai).
23. Įvertinkite bendrą galerijoje vykdomų veiklų kokybę pagal bruožus (1-blogai, 3-vidutiniškai, 5-gerai).

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų0101
Atsakymų324

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »