Apklausa "Energetikas"

Ką manote apie sveikatos centrų veiklą ir teikiamas paslaugas?

  1. Jos vertingos
  2. Manau, kad tai naudinga tiek sveikatai tiek asmenybės lavinimui veikla
  3. Manau, kad tai labai naudinga
  4. tai naudinga žmonių poilsiui, sveikesniam gyvenimo būdui.
  5. gerai manau
  6. Nieko
  7. Po jų žmonės jaučiasi daug geriau, atkuria jų jėgas ir emocijas
  8. Šaunu, kad yra tokių centrų
  9. Patenkinama
  10. Manau, kad teikiamos paslaugos yra vertingos