Apklausa "Energetikas"

Ką manote apie sveikatos centrų veiklą ir teikiamas paslaugas?

  1. zjbs
  2. šaunu
  3. Aukstos kokybes paslaugos daugumoje
  4. Patinka ten kur yra atskira veikla vaikams ir suaugusiems ( atskiros patalpos)
  5. Tai naudinga
  6. Naudinga
  7. Nieko nemanau.
  8. Naudinga
  9. manau , kad yra reikalingos ir naudingos
  10. +