Apklausa apie paštomatus.

Rezultatai yra viešai prieinami

1. Koks jūsų amžius?

2. Kaip dažnai tenka naudotis paštomatais?

3. Kaip registruojate savo siuntas?

4. Kokios įmonės paštomatais naudojates dažniausiai, kodėl?

5. Kokie faktoriai lemia paštomato pasirinkimą?

6. Kas patinka/nepatinka naudojantis paštomatais? Gal pasigendate tam tikrų funkcijų?

Jei siuntas registruojate internetu, galbūt teko susidurti su tam tikromis problemomis iškilusioms bandant užregistruoti siuntą?

Ar yra teke naudotis omniva.lt svetaine? Jei teko, papasakokite kaip sekėsi?