Apklausa apie paštomatus.

1. Koks jūsų amžius?

2. Kaip dažnai tenka naudotis paštomatais?

3. Kaip registruojate savo siuntas?

4. Kokios įmonės paštomatais naudojates dažniausiai, kodėl?

  1. Omniva, DPD, LP Express. Galimai, nes jie populiariausi, lengviausiai naudojami ir lengvai prieinami
  2. Nesinaudoju konkrečiomis įmonėmis, naudojuosi artimiausiu paštomatu
  3. Kuris pasiulo pigiausia kaina
  4. Dpd, Lp, Omniva
  5. LP Express - pigu, omniva - arti namų
  6. LP EXPRESS, kadangi labiausiai paplitę man patogiose vietose.
  7. Priklauso nuo siuntejo ar is kur perku preke.
  8. LPexpress, DPD, nes patogios lokacijos

5. Kokie faktoriai lemia paštomato pasirinkimą?

  1. Lokacija, kaina, greitis
  2. Vieta, pristatymo laikas
  3. Lokacija,kaina
  4. Lokacija
  5. Kaina, lokacija
  6. Lokacija, prieinamumas (pastato viduje ar išorėje).
  7. Atstumas nuo namu ar ofiso.
  8. lokacija

6. Kas patinka/nepatinka naudojantis paštomatais? Gal pasigendate tam tikrų funkcijų?

  1. Tam tikri pastomatao yra touch screenai, taciau sunkiai veikiantys, stringa. Uztrunka daug laiko suvesti. Gerai veikiantys touchscreenai labai tenkina.
  2. Kartą neužteko siuntiniui įdėti skyriaus dydžio
  3. Dabar jau patape brangoka, bet siaip jokiu nusiskundimu. Tik saltyje sunkiai veikia touch’as
  4. Viskas patinka
  5. Kai kuriuos LP paštomatus reiktų atnaujinti; pasitaiko nesklandumų
  6. Nepatinka tik liečiamo ekrano reakcijos ir atsakomumo lėtumas.
  7. Patinka patogumas ir greitis.
  8. patinka paprastumas

Jei siuntas registruojate internetu, galbūt teko susidurti su tam tikromis problemomis iškilusioms bandant užregistruoti siuntą?

  1. Daznai stringa puslapiai.
  2. Neteko
  3. Neteke
  4. Ne
  5. Ne
  6. Problemų lyg ir nekilo.
  7. Nera teke susidurti.
  8. ne

Ar yra teke naudotis omniva.lt svetaine? Jei teko, papasakokite kaip sekėsi?

  1. Taip, omnivos pastomatas kolkas atrodo labiausiai pritaikytas kliento patogumui, aiskumo ir proceso greitumo atzvilgiu
  2. Teko tikrinti paštomatų lokacijas, sekėsi puikiai:Dd
  3. Teko, patirtis gera, tik brangios kainos
  4. Gerai
  5. greitas siuntų užregistravimas, jei žmogus susikūręs paskyrą
  6. Svetainė yra neprofesionali ir nepatogi. Sunku rasti tam tikrą informaciją / parinktis. Daug svetainės ploto yra neišnaudota. Taip pat, daug neaiškių nuorodų.
  7. Nera
  8. ne
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą