Apklausa apie pagalbos telefoną 112 (BPC)

Kokia yra jūsų nuomonė apie BPC ( bendrąją pagalbos centrą) ?

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis

Jūsų amžius?

Ar dažnais skambinate 112 ?

Ar teko Jums susidurti su nesklandžiu darbu 112 operatoriumi ?

Ar pasitikite BPC ( bendras pagalbos centras) ?

Ar reikėtu atsisakyti 112 skambučio ir grįžti prie senojo 01, 02, 03 skambučių ?

Ar Jumis šokiravo nesenai praūžęs skandalas, dėl 112 ?

Kaip manote ar dėl mažo BPC biudžeto, gali įtakoja darbo kokybė ?

Ar reikia įdiegti kurtiems žmonėms atskirą pagalbos liniją ?

Ar reikia keisti visą BPC (bendras pagalbos centras) iš naujo ?

Kaip manote ar laiku atvyks pagalba, kai jos reikės?

Kokiomis iš šių tarnybos labiausiai pasitikite (galimi daugiau nei 1 atsakymas.)

Ar manote, kad būtina prisistatyti 112 operatoriui ? ( pasakyti savo vardą ir pavardę )

Kaip vertinate šiuos darbus?

BlogaiGeraiPuikiai
Policijos
Medikai
Gaisrininkai

Jūsų nuomonė apie BPC (Bendras pagalbos centras)