Apklausa apie pagalbos telefoną 112 (BPC)
Kokia yra jūsų nuomonė apie BPC ( bendrąją pagalbos centrą) ?
Jūsų lytis
Jūsų amžius?
Ar dažnais skambinate 112 ?
Ar teko Jums susidurti su nesklandžiu darbu 112 operatoriumi ?
Ar pasitikite BPC ( bendras pagalbos centras) ?
Ar reikėtu atsisakyti 112 skambučio ir grįžti prie senojo 01, 02, 03 skambučių ?
Ar Jumis šokiravo nesenai praūžęs skandalas, dėl 112 ?
Kaip manote ar dėl mažo BPC biudžeto, gali įtakoja darbo kokybė ?
Ar reikia įdiegti kurtiems žmonėms atskirą pagalbos liniją ?
Ar reikia keisti visą BPC (bendras pagalbos centras) iš naujo ?
Kaip manote ar laiku atvyks pagalba, kai jos reikės?
Kokiomis iš šių tarnybos labiausiai pasitikite (galimi daugiau nei 1 atsakymas.)
Ar manote, kad būtina prisistatyti 112 operatoriui ? ( pasakyti savo vardą ir pavardę )
Kaip vertinate šiuos darbus?
Jūsų nuomonė apie BPC (Bendras pagalbos centras)
- Yra kur tobuleti
- Nzn, neteko naudotis
- Jie yra malačiai