daug duobetu, nesutvarkytu keliu
Nes baigiu mašinos pakabą sudraskyt šitais arimais
Kelias duobėtas, netinkamai tvarkomas, vos pora vietų, kur kelias padorios būklės.
Daug duobių
Kelių kokybė Utenoje tikrai gerėja, tačiau yra tokių "nesvarbių" gatvių, kurios tik lopomos kasmet, o po žiemos visuomet problema atsinaujina..
Daug duobiu, labai lengvai galima susigadinti masina
Nes dalis keliu yra susiaurininama ir nekokybiška
yra dqug katvių, kuriose kelias baisus. Na yra ir kur geras
Kai kuriose vietose yra perdaug žvirkelių
Daug kur duobes ir niekas netvarko