Daug duobių ir nelygumų
Daug duobių ypač kiemuose
Nes vien duobės
Isvogta bapkes skirtas keliu taisymui,tik direktariai ir seimunai iki sava kotedzu kelius sustvarka,tikekimes sitas mentalitetas kazadu paskeis
Nuo Utenos iki Vilniaus kelias tragedija. Nuo Utenos iki Svedasu kai kuriais ruožais tai irgi baisu. Link Zarasų protarpiais prastas (bet ne visas)
Kasdien važiuoju betonkeliu Utena Vilnius kelias tragiškos būklės.Duobėtas.
Pravažiuokit link Vilniaus iš Utenos ir nekils klausimų..
Kelias nesutvarkytas, ypac pramoneje pravaziavus, tai galima ir be ratu likt
pilna duobiu
Labai daug duobių, yra kelios vietos, kur duobės užtaisytos bet kaip, kai pravažiuoji kaip kokiu kalniuku:)