Apklausa apie kelių kokybę Utenos rajone

6. Kodėl taip manote? Pagrįskite savo atsakymą į 5 klausimą.

  1. Daug duobių ir nelygumų
  2. Daug duobių ypač kiemuose
  3. Nes vien duobės
  4. Isvogta bapkes skirtas keliu taisymui,tik direktariai ir seimunai iki sava kotedzu kelius sustvarka,tikekimes sitas mentalitetas kazadu paskeis
  5. Nuo Utenos iki Vilniaus kelias tragedija. Nuo Utenos iki Svedasu kai kuriais ruožais tai irgi baisu. Link Zarasų protarpiais prastas (bet ne visas)
  6. Kasdien važiuoju betonkeliu Utena Vilnius kelias tragiškos būklės.Duobėtas.
  7. Pravažiuokit link Vilniaus iš Utenos ir nekils klausimų..
  8. Kelias nesutvarkytas, ypac pramoneje pravaziavus, tai galima ir be ratu likt
  9. pilna duobiu
  10. Labai daug duobių, yra kelios vietos, kur duobės užtaisytos bet kaip, kai pravažiuoji kaip kokiu kalniuku:)