Apklausa apie karantiną

Sveiki, esame Vilniaus kolegijos I kurso studentai. Šios apklausos tikslas sužinoti žmonių nuomuonę apie šiuo metu paskelbtą karantiną.

1.Jusų amžius?

2. Jūsų lytis ?

3.Jūsų socialinė padėtis

4.Ar laikotės karantino metu nustatytų taisyklių?

5.Kokiais pomegiais užsiimate karantino metu, kai negalite išeiti iš namų ?

6.Kaip manote, karantinas žmogui turi labiau teigiamą poveikį ar neigiamą?

7. Ar karantinas nesudaro problemų darbui ?

8. Kaip manote ar Lietuvos valdžia gerai atlieka savo darbą stabdant viruso plitimą ?

9. Kaip manote, ar sugebės ir taip nusilpusi ekonomika atsistatyti ?

10. Kaip manote ar švietimo įstaigose mokymosi kokybė pablogėjo ?

11. Ar galite apsirūpinti maistu, bei kitomis prekėmis?

12. Ar pasikeitė motyvacija mokintis/dirbti?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą