Apklausa

Kokia yra jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Ar esate buve gyvūnų prieglaudoje?

Ar aukojate gyvūnų globos namams?

Kaip manai, aukoti gyvūnams yra geriau ?

Kita

  1. geriausia pinigais, kadangi jiem ir tenka moketi mokescius, pikti gyvunam vaistus, bei moketi algas nuolatiniam darbuotojam. O maisto kiti atvyke zmones padovanoja i valias :)
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą