Apklausa 5d klasės - kopija

Kas labiausiai patinka mokantis KTU inžinerijos licėjuje?

  1. Visi mokytojai - jie labai draugiski ir retkarciais pajuokauja
  2. Geri mokytojai
  3. Nes čia visi mokytojai geri
  4. Man patinka iš dalykų tai: matematika, kūno kultūra, lietuvių k., anglų k.
  5. Mano klasė,mokytojai ir auklėtoja.
  6. Man patinka mano klasė, auklėtoja ir kiti mokytojai. Licėjus yra tikrai gera mokykla.
  7. Jeigu pagal pamokas tai fizinis ugdymas, o šiaip mokinių draugiškumas
  8. kad geri mokytojai
  9. Kad visi mokytojai viska tikrai gerai paaiškina.
  10. Labai geri mokytojai.