Apklausa 5d klasės - kopija

Kas labiausiai patinka mokantis KTU inžinerijos licėjuje?

  1. daug pasirinkimų,įdomu,gali susirasti daug naujų draugų ir geri mokytojai
  2. Draugai,klasiokai
  3. Labai draugiška klasė .
  4. Tikriausiai klasės auklėtoja ir klasiokasi.
  5. Klasiokai, aukletoja ir matematika
  6. Man patinka mokytis Ktu inžinerijos licėjuje todėl, kad geri mokytojai, draugai, neperdaug sunku mokytis, namų darbų kiekis labai geras.
  7. Viskas neturiu priekaištų
  8. Draugiški vaikai
  9. Klasė, auklėtoja, mokiniai, mokytojai.
  10. niekas viskas taspats kaip ir kitose mokyklose