gincius.best
Vieša
Pranešti

Apie ką domiuosi keliaudamas į kitą šalį ar miestą?

Sveiki draugai. Vilniaus Dizaino Kolegijos, 3 kurso, grafinių komunikacijų dizaino katedros studentas rengia diplominį projektą - Get Your Route. Šis projektas skirtas turistams ir žmonėms, kurie atvyksta į Lietuvą ir jos sostinę Vilnių. Tai projektas, kurio pagalba žmonės gali įveikti maršrutus, kuriuose sužymėtos tam tikros lankytinos vietos, jas fiksuoti internete ir taip keliauti lyg per žaidimo prizmę. Jūsų misija šioje apklausoje atsakyti į pateiktus klausimus apie informaciją ir naudingus dalykus, kuriuos stengiatės rinkti internete ir kituose informacijos šaltiniuose, kai nusprendžiate keliauti į kitą šalį ar miestą. Kiekvienam būsiu labai dėkingas. Taip padėsite man dar labiau priartėti prie galutinio, diplominio darbo.

Koks tavo amžius?
Kaip paprastai keliaujate?
Jūsų kelionės tikslai dažniausiai yra?
Dažniausiai renkatės / rinktumėtės keliones po?
Keliauti jus verčia poreikis :
Keliaudami dažniausiai naudojatės kelionių agentūrų paslaugomis ar kelionę planuojatės patys?
Kokiais kanalais ieškote informacijos apie šalį, į kurią keliausite?
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia visiškai nesvarbu, 5 – labai svarbu, pažymėkite savo nuomonę – Į ką dažniausiai kreipiate dėmesį naudojantis internetinių kelionių puslapiais, kuriuose renkate informaciją ?
Kur dažniausiai ieškote internetinių puslapių arba kieno klausiate apie internetinius puslapius, kuriuose talpinama informacija apie kitas šalis?
Kokią aktualiausia informacija renkate internete apie šalį, į kurią vyksite?
Ar dažniausiai skaitydami informaciją apie šalis internete, jaučiatės iš dalies lyg joje jau būtumėte?
Ar naudojatės daugiau kaip vienu internetiniu puslapiu, kuriame talpinama informacija apie kitas šalis, į kurias ketinate vykti?
Ar esate girdėjęs apie interaktyvius žaidimus (GeoCaching, Munzee ir kt.) ?
Ar teko juos žaisti?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų02930
Atsakymų0100
Kita anketa »