Kaip manote, ką reiktų daryti, kad žmonės imtų labiau rūšiuoti atliekas? Įvardykite
Manau, tai turėtų būti paskelbta privalomu dalykų. Taip pat reikėtų suteikti daugiau informacijos, ypač vyresniems žmonėms. Žinoma, dar riušiuojamos šiukšlės, neturėtų būti supilamos į tą pačią šiukšlių mašinaą.
...
Reikia, kad nauda būtų ne tik aplinkai, bet ir šiokia tokia asmeninė-materialinė
Skatinti, pastoviai teikti informaciją, statistinius duomenis iš kitų valstybių praktikos apie teikiamą naudą rūšiuojant.
daugiau rusiavimo konteineriu turetu buti, kad kiekvienam zmogui butu pakakamai arti eiti iki ju
Edukacija, baudos
Baudas deti kurie nerusiuoja ju.
daugiau švietimo. o geriausia, kad išvis bendrų konteinerių neliktų, tik antrinių žaliavų konteineriai + kompostas
Kuo daugiau informacijos apie tai žiniasklaidoje ar televizijoje