Kaip manote, ką reiktų daryti, kad žmonės imtų labiau rūšiuoti atliekas? Įvardykite
Skatinti visuomenę piniginiu būdu
Baudas skirt
Sukurti daugiau rūšiavimo aikštelių, konteinerių.
reklamuoti daugiau, raginti zmones, apsviesti visus kokia istikruju zala atliekos daro aplinkai
daugiau informuoti apie rusiavimo svarba
Plėsti reklama, jau mokykloje labai akcentuoti rūšiavimą
Parduotuvese uz atitinkamai tam tikra zaliavu rusi duodamos nuolaidos ar net piniginis atsiskaitymas toje parduotuveje. Ne kart teko matyt tai uzsienyje.
rodyti pasėkmes ir uz nerušiavima imti mokesti.
sudominti
Pradėti nuo mokyklinio ugdymo (pvz.: rūšiavimas mokykloje, ir t.t.)