ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE

8. Ką norėtume pasakyti šio projekto kūrėjams – pastabas, pageidavimus, kitas mintis?

  1. Prieš 20 metų, tuomet man buvo 40, ant vieno Kauno centre stovinčio pastato stogo aš vesdavausi mokinių ekskursijas ir kviesdavau svečius pajusti tai ką dabar kvietė daryti virtualus gidas Juozas ( mano vardas irgi Juozas :)..).
  2. JUS SAUNUOLIAI, LINKIU TOLIAU KURTI IR DZIAUGTIS TUO KA DAROTE:)
  3. puikus projektas. Vienintelė pastaba - prie bilietų rašyti, kad žiūrovai patogiai apsiautų
  4. Jei būtų spektaklio temų ir maršrutų daugiau, gal kažką išsirinkčiau. Mintis tikrai faina.
  5. buvau nusiteikusi skeptiškai, bet nuo pirmų nurodymų ausinėse persigalvojau.pabaiga ant dramos teatro stogo sukėlė visišką euforijos jausmą.
  6. Stereo garsas - puikus. Praskrenda lėktuvas, kurio nėra. Loja šuo, kurio nėra. Komentarai teniso korte, kurių nėra. Šitų "nėra" norėtųsi daugiau. Jie stulbina, glumina, jaudina - jie išplečia vaizduotę, jie verčia stebėtis. Manau, reikėtų praplėsti šią dfiktyvumo, imitatyvumo sferą.
  7. ačiū
  8. Galima būtų pagalvoti, kaip renginio metu klausytojui palikti daugiau laiko pamastymui - dalyvaujant pirma karta sunku suderinti vaizdus, kuriuos matai, su zodziais, kuriu klausais. Vaizdai stipresni ir po renginio atsiranda jausmas, kad nebepameni visko, ka girdejai. Kadangi zodziai reiksmingi, butu smagu kazkokiu budu skirti laiko juos "apvirskinti" dar renginio metu.
  9. nieko. kurejai kuria, o prie ko cia mano pageidavimai. juk nesiimate patarineti korsunovui kaip rezisuoti?dar vienas kvailas klausimas
  10. 0