ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE
8. Ką norėtume pasakyti šio projekto kūrėjams – pastabas, pageidavimus, kitas mintis?
Pakartokite renginių ciklą! Duokite daugiau iš komforto būsenos skatinančių išeiti veiksmų / užduočių, užduokite dar daugiau kompromituojančių klausimų. Kuo daugiau neatrastų vietų lankytojas gali atrasti - tuo daugiau vertės jaučiasi gavęs, o tas labai svarbu!
n
Tiesiog galėtų būti daugiau tokių kelionių, apimančių įvairias gyvenimo temas (būtinai skatinančių filosofinius apmąstymus)
Ačiū kūrėjams, į spektaklį ėjau tikėdamasi dar vieno patyrimo, o gavau visą išgyvenimą. Gal pamąstymams reikėtų duoti kitas temas?
Ačiū už naują patirtį, pasidalinau ja su kitais. Jie liko susidomėję ir patys norėtų tokiame renginyje sudalyvauti.
prima, tai AČIŪ! kitą kartai jei darysite kažką panašaus, tai tegu tai būna dar labiau įtraukianti patirtis, aišku apie tai turi būti įspėti norintys dalyvauti. šiuo atveju per Remote Vilnius neperžiangiau jokių savo pačios barjerų, ar neišėjau iš vadinamos saugumo zonos, iš dalies tai gerai, kaip pirmam kartui.
Manau, jog mano nuoširdūs atsakymai į klausimus parodė, jog jūsų projektas iš tiesų turėjo man įtakos :) labai džiaugiuosi, kad pasitaikė tokia proga sudalyvauti šiame projekte, pasivaikščioti drauge. Įdomus dalykas tas, kad po renginio, kai reikėjo atsiimti užstatą, viena moteris, su kuria buvome grupėje ir rodėme vidurinį pirštą Katedros aikštėje, pasakė, kad "malonu buvo susitikti, tikiuosi pasimatysime greitai". Tarsi tie Juozo žodžiai, kad "įsižiūrėkite į savo komandos žmones, du iš jų jūs prisiminsite, norėsite paimti telefono numerį". Iki šiol prisimenu du veidus ir norėčiau su jais bendrauti toliau. Šaunuoliai!
Ačiū už gerą laiką! Buvo keistai jauku.
Galima būtų užsukti į daugiau nelankomas vietas, skverus ar kiemus, kur nesi landžiojęs, man patiktų ir dar daugiau užduočių. Bet, manau, kad dėl įvairaus amžiaus kontingento tai geriausiai subalansuojate jūs. Dar, manau, visame kelyje tiktų ir keli mini spektakliukai, be žodžių, gal šokio išraiška, gal įsijungiant į tai. Sėkmės kūryboje.