ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE

8. Ką norėtume pasakyti šio projekto kūrėjams – pastabas, pageidavimus, kitas mintis?

  1. fsdfs
  2. ne
  3. neturiu ka pasakyt, nes nebuvau
  4. a
  5. aciu uz nieka
  6. *pildau random anketa*
  7. baigti tokias kūrybas
  8. Ačiū. Gal dėl temų. Prisiliesta prie keleto. Gal galima kažką vieną giliau panagrinėti. Pvz žmonių gerumą/sąmoningumą/egoizmą.
  9. Pradžia pasirodė labai slogi kapinėse, kitam spektakliui rinkčiausi optimistiškesnę atmosferą.
  10. Tik nepraraskite entuziazmo, ieškokite vietų, kurias galėtumėte įtraukti į maršrutą, išlikite jautrūs ir dėmesingi savo žiūrovams. Sėkmės!