ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE
6. Ką naujo turo metu sužinojote apie Vilnių?
Antakalnio kapinės, Sapiegos parkas, Sapiegos ligoninė, apdegės namas - niekada į jį neatkreipiau dėmesio. 5 aukšto terasa ant teatro stogo - naujos neatrastos vietos
Nieko
kadangi gyvenu Antakalnyje, pradžia man buvo truputį nuvilianti, bet nesu buvusi Sapiegų ligoninės koridoriuose, visiškas tvinpyksas
Labai gražus Sapiegos ligoninės parkas - niekada nebuvau užsukęs!
kad netikėtose vietose visad laukia varteliai, kuriuos reikia kažkam atidaryti
Praejima per vidini kiema i dramos teatro galini iejima :)
tikrai nieko. esu vilniete, todel gerai zinau vilniu, sito turo metu man niekas nebuvo atskleista, ko nezinojau. pavaziuoti trolebusu?!gal uzsienieciams tai egzotika, kurie kur ta spektakli. man - kasdienybe.
0
Nežinau, kad yra tokia sena ligoninė, buvo įdomu ten apsilankyti. Įdomu buvo klausytis apie katedrą.