ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE

4. Kokie diskomfortiški momentai jums įstrigo „turo” metu?

  1. Aš diskomforo nejutau, gal kai kurie dalyviai nelabai norėjo dalyvauti bėgimo varžybose...
  2. Nejaukiai jauciausi mitingo/demonstracijos dalyvio kailyje
  3. tūpimas stotelėje, bėgimas ir lipimas į 5 aukštą, bet gal todėl, kad man skaudėjo koją ir turėjau ribotą galimybę judėti kartu su visais
  4. Mano nuotaika buvo visisškai kitokia, todėl erzino visas tekstas, - "GRŪZAS"
  5. diskomforto nebuvo
  6. Tokių nebuvo. Kai eini su būriu žmonių ir dalyvauji tokioje veikloje, diskomfortą išgyveni visiškai kitaip - ne kaip individualus asmuo, o kaip fikcijos dalyvis. Ir gėda, jei ji yra, patiri ne kaip indivualus asmuo, o kaip žaidėjas. O žaidėjo gėda - nediskomfortabili.
  7. ligoninė, auginamas nerimas
  8. jokie.
  9. 0
  10. Diskomfortiškai jaučiausi nešdama savo daiktą iškėlusi virš galvos.