Troleibusas :) Iš tiesų atvyko troleibusas, o gidė sakė, kad jis neatvyko :) Visi kiti "diskomfortiški" tekstai buvo tiesiog komfortiški man: esu rašytoja ir rašau kur kas nepatogesnius tekstus :)
Labiausiai įstrigo, kai teko šokti bene vienai :D taip pasitaikė, kad dauguma aplinkinių jau buvo nustoję ir įsmeigę žvilgsnius į mane.
Troleibuso laukimas.
Nė vienu momentu nesijaučiau diskmofortiški.
Nepajutau diskomforto.
Tokių kaip ir nebuvo....gal kažkam manau galėjo nepatikti bėgimas, nes galbūt ne visi gali bėgti ir pan. Tada ateini palengva paskutinis ir visi į tave žiūri :) Vienu momentu pagalvojau, kad turėsime važiuoti dviračiais, kas mane labai išgąsdino, nes prastai jį valdau :) Tai jeigu būtų buvusi tokia vieta, manau man būtų buvę labai nepatogu ir nežinočiau ką daryti :)