rgytergrn
ne
nezinau
a
jokie ble
*pildau random anketa*
jokie
Piketas (aš manau, kad tai neprotinga ir neefektyvu). Šokis aikštėje - labai daug kas iš grupės nešoko.
Važiavimas troleibusu - galvojau, o jeigu įlips kontrolė, bilietėlio juk neturiu :)
jokio diskomforto nejaučiau nei akimirkos. Tik tas neaiškumas išlipus iš autobuso:kada viskas prasidės,kada jau dėtis ausines:)