Anketa

Gerbiamas Respondente,

Esu Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentė. Prašau atsakyti į anketoje pateiktus klausymus. Jūsų nuomonė padės nustatyti darbuotojų motyvavimo būdus ir priemones. Apibendrinti atsakymai bus naudojami bakalauro darbe “Darbuotojų motyvavimo analizė AB „Kauno grūdai“.

Ar Jūs patenkinti savo įmonės skatinimo priemonėmis?

Jūsų nuomonė, ar būtinas didelis dėmesys darbuotojų motyvacijai?

Kokioms skatinimo priemonėms Jūs teiktumėte pirmenybę?

Kokios finansinės skatinimo priemonės Jums svarbiausios. Įvertinkite pagal svarbumą nuo 1 (visiškai nesvarbu) iki 3 (ypač svarbu).

Kokios nefinansinės skatinimo priemonės Jums svarbiausios. Įvertinkite pagal svarbumą nuo 1(visiškai nesvarbu) iki 3 (ypač svarbu).

Kokios moralinės skatinimo priemonės Jums svarbiausios. Įvertinkite pagal svarbumą nuo 1 (visiškai nesvarbu) iki 3 (ypač svarbu).

Jus labiausiai motyvuojanti skatinimo priemonė?

  1. atlygio kelimas
  2. atlyginimas
  3. Didinamas atlyginimas.
  4. Geras žodis ir didesnis uždarbis.
  5. Atlyginimas.
  6. Piniginis atlygis, Ford'o motyvacinis modelis taip pat nėra blogai. Sėkmės!
  7. Finansine
  8. Finansinės
  9. pinigai
  10. Atlygis
…Daugiau…

Jūsų pareigos

Lytis

Jūsų amžius

Jūsų išsilavinimas

Jūsų stažas įmonėje

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą