Ar turite mums patarimų, kurie galėtų pagerinti jūsų darbo sąlygas? Parašykite.
- Reikėtu atsižvelgti i atsakyngus darbuotojus ir juos skatinti algos kėlimu, visada girdim, kad 130yra lubos ekskavatorinkui, tai tiek pasiekes darbuotojas nebesistenge darbe. taipat Mindaugas turėtu šališkai žiurėti i kiekviena darbuotoja, nes dabar susidaro labai didelis ispudis, kad darbuotojai yra skirstomi į “draugus”
- Kas dirba ilgiau nei tris metus, pakelti 14e/h. Nes vien pragyvenimo kainos Švedijoje kyla, neužteks 50ct pakelimo motyvacijai. Ačiū ir tikiuosi tai įvyks.
- Algu kelimas , kad butu perspektyviau dirbti
- ne viskas tenkina