Anketa apie socialinių tinklų naudojimą

Kodėl naudojate socialinius tinklus?

  1. Bendravimas
  2. Visi naudoja
  3. Patogu bendrauti su kitais žmonėmis ir pamatyti jų veiklas, bei visokiausius video
  4. Nes lengviausias būdas susisiekti su toli gyvenančiais draugais, giminėmis
  5. Susisiekti su draugais
  6. Atsipalaidavimui, pramogai, bendravimui.
  7. Susisiekti su draugais
  8. Puikus bendravimo būdas
  9. Sužinoti naujienas; pabendrauti su toli gyvenanciais draugais, giminėmis; praleisti laiką.
  10. Nes noriu