Anketa apie socialinių tinklų naudojimą

Kodėl naudojate socialinius tinklus?

  1. Komunikuoti su draugais, sekti naujienas
  2. Bendravimui su draugais, naujienom.
  3. Susisiekimas, idomu sekti naujienas
  4. nera ka veikti denas
  5. Naudoju dėl informacijos suradimo, bendravimo su draugais.
  6. Seku naujienas, dalinuosi nuotraukomis ir ivykiais su draugais
  7. Laiko prastumimui, atsiribojimui
  8. Nes įdomu
  9. Lengviausia komunikacija, informacijos radimas
  10. Dėl naujienu