Alkoholio vartojimas
Sveiki,
Mes esame Karolis ir Gaudentas, VTDKO studentai, studijuojame Transporto logistikos dalyką. Norim sužinoti Lietuvos Respublikos gyventojų nuomonę apie alkoholio vartojimą. Šį apklausa skirta sužinoti ką LR piliečiai mano apie alkoholio vartojimą.
Jūsų lytis
Jūsų amžius
Kas jus easte
Jūsų išsilavinimas
Ar vartojate alkoholį?
Kiek kartų per mėnesį vartojate alkoholį?
- 10
- Niekada
- 1 ar mažiau
- ~2-6
- 1-2
- 2
- 3
Kokius alkoholinius gėrimus vartojate?
- visus
- Sampana
- Šampanas, vynas
- Vynas, alus
- Degtinė, sidras, aperol
- Alų, sidra
Ar jūsų artimi žmonės vartoja/vartojo alkoholį?
Ar pritariate, kad žmogus sulaukęs 20 metų gali vartoti alkoholį?
Kaip vertinate alkoholio vartojimą?
Kaip vertinate alkoholio vartojimą kiekvieną dieną?
Ar pritariate, kad alkoholis kenkia jūsų sveikatai?
Ar žinote kokia yra žalą vartojant alkoholį?
Ar jus pritariate, kad alkoholis sukelia problėmų?
Ar esate turėja problėmų dėl alkoholio?
Ar vairuojate pavartoje alkoholio?
Kokia jūsų nuomanė apie vairavimą išgėrus?
Ar pritartumėt jei transporto priemonėje būtų įdiegta alkoholio patikros priemonė?
Kaip jus vertinate, kad sutrumpėjo alkoholio pardavinėjimo laikas? Kodėl taip vertinate?
- blogai
- Labai puikai
- Neutraliai. Manęs neliečia
- Neigiamai
- Nėra skirtumo. Yra taškų kur nusipirkti, nusiperka daugiau iš anksto, kelia Lenkijos ekonomiką.
- Man didelės įtakos tai nedaro