Agresijos (ne)valdymas

Ko jūsų nuomone trūksta reklamai, kad ji būtų paveikesnė?

  1. Informatyvumo
  2. Esmė ne reklama, o jos kiekis / matomumas
  3. Galbūt kreipimosi į patį žmogų, pasiūlymų kaip suvaldyti agresiją
  4. Didesnio šrifto, nuotraukos, iš kurios lengviau suprasti, kad apie agresija kalbama
  5. Jas sekančių tikslinių akcijų.
  6. Pavyzdžiu iš gyvenimo
  7. Reiktų kaip tik šiltesnių spalvų, nes raudona kelia agresiją
  8. Didesnio šrifto
  9. Nežinau
  10. Šiais laikais paprastas lygintuvas neatkreipia žmonių dėmesio