Ko jūsų nuomone trūksta reklamai, kad ji būtų paveikesnė?
Kažko reikšmingesnio
parodyti kodėl agresija yra blogai
Labiau paveikiančio paveiksliuko
Labiau jauninačių priemonių
Eh
Nezinau.
.
Galbūt realių faktų apie agresiją
Daugiau informacijos
kazkokiu empatisku minciu: kaip jauciasi kitas kazkokio dalyko metu, kokia zala kazkas daro man. Kad agresija pati savaime jokios naudos neduoda, bet ka pati emocija duoda MAN. Kiek energijos kainuoja