Abiturientų nuomonė apie popamokinę veiklą
Sveiki,
esame dvi abiturientės iš J.Basanavičiaus gimnazijos. Matematikos atsiskaitomąjam darbui turime paruošti statistinį darbą. Bendrai turime apklausti apie 100 respondentų, besimokančių dvyliktoje klasėje. Tad labai prašau padėti mudviem baigti mokyklą ir atsakyti į šiuos trumpučius klausimus apie popamokinę veiklą :)
Ačiū :*