Abiturientų nuomonė apie popamokinę veiklą

Sveiki,

esame dvi abiturientės iš J.Basanavičiaus gimnazijos. Matematikos atsiskaitomąjam darbui turime paruošti statistinį darbą. Bendrai turime apklausti apie 100 respondentų, besimokančių dvyliktoje klasėje. Tad labai prašau padėti mudviem baigti mokyklą ir atsakyti į šiuos trumpučius klausimus apie popamokinę veiklą :)

Ačiū :*

Rezultatai yra viešai prieinami

Tavo lytis

Kokia veikla užsiimi po pamokų?

Kaip praleidi savaitgalį ir kitas šventines, laisvas dienas?

Kaip manai, ar tavo popamokinė veikla skatina moralės vystymąsi?

Kaip manai, kuo naudingiausia būtų užsiimti abiturientui po pamokų?

Kaip manai, kokia yra svarbiausia popamokinė veikla nuo pat mažens, kuri padėtų vystyti sėkmingą asmenybę?

Ar pats užsiimi kokia popamokine veikla nuo pat mažens?

Kokia popamokine veikla pats/pati norėtum užsiimti nuo vaikystės, jei galėtum pakeisti praeitį?

Kokios naudos tau duotų ši pasirinkta veikla - kuo tu būtum kitoks/kitokia, nei esi dabar?

Kokius popamokinės veiklos būrelius esi išbandęs/išbandžiusi?

Kokia popamokinė veikla siūlytum užsiimti pirmokui?