Abiturientų nuomonė apie popamokinę veiklą
Sveiki,
esame dvi abiturientės iš J.Basanavičiaus gimnazijos. Matematikos atsiskaitomąjam darbui turime paruošti statistinį darbą. Bendrai turime apklausti apie 100 respondentų, besimokančių dvyliktoje klasėje. Tad labai prašau padėti mudviem baigti mokyklą ir atsakyti į šiuos trumpučius klausimus apie popamokinę veiklą :)
Ačiū :*
Tavo lytis
Kokia veikla užsiimi po pamokų?
Kitas variantas
- repetuojuoju su grupe
- malu šūdą ir volioju durnių :**
- Savanoriauju
Kaip praleidi savaitgalį ir kitas šventines, laisvas dienas?
Kaip manai, ar tavo popamokinė veikla skatina moralės vystymąsi?
Kaip manai, kuo naudingiausia būtų užsiimti abiturientui po pamokų?
Kitas variantas
- Savanoryste
Kaip manai, kokia yra svarbiausia popamokinė veikla nuo pat mažens, kuri padėtų vystyti sėkmingą asmenybę?
Kitas variantas
- Kurybine veikla nesusijusi su bureliais
- reikia žmogui duot pailsėt po mokyklos o ne kišt į galvą pievas.
- Šaulių būrelis
Ar pats užsiimi kokia popamokine veikla nuo pat mažens?
Kokia popamokine veikla pats/pati norėtum užsiimti nuo vaikystės, jei galėtum pakeisti praeitį?
Kitas variantas
- robotika,mechanika, astronomija
- muzikos mokykla
- muzikos mokykla
- muzika
Kokios naudos tau duotų ši pasirinkta veikla - kuo tu būtum kitoks/kitokia, nei esi dabar?
Kitas variantas
- Jau duoda, nes nėra per vėlu pradėti užsiimti kažkokia veikla ir nebūtinai reikia ja užsiimti nuo pat mažens.
- keliaučiau po pasaulį
Kokius popamokinės veiklos būrelius esi išbandęs/išbandžiusi?
Kokia popamokinė veikla siūlytum užsiimti pirmokui?
Kitas variantas
- robotika,programavimas, sachmatai- tai kas skatina logika