AB ''SWEDBANK'' išorinė komunikacija skaitmeninėje erdvėje

8. Jūsų nuomone, ką reikėtų bankui koreguoti, norint pagerinti komunikacija su vartotojais internetinėje erdvėje? (Savo pasiūlymus įrašykite)

  1. Daugiau save reklamuoti
  2. Nieko
  3. Reiktų įvesti susirašinėjimo funkcija internetu . Galėtų konsultuoti žingsnių eiga asmenims, kurie mažiau naudojasi kompiuteriu. Arba asmenims kurie turi baimę skambinti į tokias įstaigas :)
  4. Saugumas duomenu
  5. .
  6. Nieko
  7. Klausti nuomones, o ne siusti naujas sutartis "jusu patogumui", ko niekas neprase daryt ir tai visiskai nereikalingas, brangus, bankui naudingas "pagerinimas"
  8. Karantino metu ir po jo trūksta išsamesnės informacijos
  9. -
  10. ilginti darbo laika, kuriuo galima susisiekti