9 kl. Tyrimas

Kaip Tu galvoji, į ką turėtume daugiau atkreipti dėmesio sugrįžę po karantino? Ką pakeistum mokykloje, kad jaustumeisi geriau?

  1. pakaisčiau nieko nes viskas gerai . demsi atkreipti reiketu i žinas kuras nevisiškai igijau per karantina
  2. Nieko nekeisčiau, turėčiau atkreipti dėmesį į geresnius pažymius. 🤠
  3. Į bendravimą. Pakeisčiau kai kurias mokytojas.
  4. Suorganizuočiau daugiau renginių, kad nebūtų niūru.
  5. Netgi nežinau
  6. Nieko