Kaip Tu galvoji, į ką turėtume daugiau atkreipti dėmesio sugrįžę po karantino? Ką pakeistum mokykloje, kad jaustumeisi geriau?
Aš turbūt nespausiau ant mokyniu, nes jie po įlgo karantino, kai kurie net su žmonėmis nebendrave, ir jie gryšta į mokyklą ir jiauce spaudimą dėl pasikeitusio grafiko.
Mokykloje mokiniams užduočiau mažiau namu darbu ir rašyčiau mažiau atsiskaitymų, nes daug mokinių patyria nemažai streso.
Pakeisciau senamadiškus mokytojus, kuriems visiškai nerūpi mokinių savijauta, o rūpi tik programa, kurios jie laikosi jau dešimtis metų. Po karantino, ypac pacioje pradzioje, ne karta su klasiokemis pastebejome, kad mokytojos, toks jausmas, keršija mums uz neaktyvuma per karantina. Vos ne kiekvieną savaitės dieną rasydavom, kartais net kelis, kontrolinius ar atsiskaitymus, kas išties vargindavo, ypac tik grįžus į mokyklą ir dar neisivažiavus i mokymosi ritmą
nieko, man viskas tinka kaip yra šiuo metu. jaučiuosi pakankamai ok.
Nieko. Mokyklos nepakeisi. Jaučiuosi klasėje gerai.
nebūtų tokiem žiauriem, atsižvelgti į tai kad mokiniai jau ir taip turi daug ką patirti. Pavyzdžiui jei šita apklausa tikrai suveiks, mokiniai turi senyvų giminių, kurie neatleikė kovido bet streasas mokykloje mus laužia, aš asmeniškai rugsėjo 3 kaip tik ant mokslo metų pradžios praradau savo šuniuką, o po savaitgalio turėjau daug kontrolinių, savarkiškų.
MOKINIŲ PSICHOLOGINE SVEIKATĄ!!!!!! nes visiems ji neįdomi. Galiu lažintis kad pusę MOKINIŲ neateina pas psichologą pasikalbėti nes viską pasako tėvams. Šioje mokykloje mokynių emocinę būklę galiu lažintis bloga.
Manau ne taip spausčiau mokinius, o juos kaip tik nuraminčiau ir pamotivuočiau. Neprikraučiau darbais. Taip pat suartinčiau visą klasę, nes nebebendraujam.
Manau į mokslus, nes per karantiną buvom atsipalaidavę. Mokykloje pakeisčiau pamokų veiklą.
Manau, dabartinė pozicija su petraukomis, pamokų tvarkaraščiais, kabinetine sistema yra gana neblogos ir neturėčiau jokių priekaištų apskritai. Todėl sakyčiau, kad nelabai ką reikėtų pakeisti šiuo metu.