9 kl. Tyrimas

O gal patiri patyčias? Kokiose mokyklos vietose vyksta patyčios ir iš ko dažniausiai? Pakomentuok.

  1. ne. patičiu neesiu patires šoi klasai jau kaip 2-3 metus
  2. Nepatyriu patyčių😂, žinoma turiu draugų
  3. Nepatiriu aš patyčių. Dažniausiai patyčios vyksta ten kur nėra suaugusiųjų. Vyksta patyčios tarp jaunesnių.
  4. Nepatyriu patyčių, bet žinau, kad vyksta mokyklos patalpose.
  5. Patyčių niekada negavau ir negaunu
  6. Ne nzn