9 kl. Tyrimas

O gal patiri patyčias? Kokiose mokyklos vietose vyksta patyčios ir iš ko dažniausiai? Pakomentuok.

  1. Aš nepatiriu patyčių.
  2. Patyčių aš nepatiriu
  3. Nepatiriu, bet manau, kad daugiausia patyčių vyksta klasėse, nes žmonės is skirtingu klasių gali rinktis su kuo bendrauti.
  4. nepatiriu, niekur nevyksta, nėra ką komentuoti. paskutinį kartą vyko labai senai.
  5. Patyčių nepatiriu. Patyčios vyksta retai.
  6. iš manęs anksčiau tyčiojosi mano kalsės draugai, tačiau tai buvo prieš tai kai šėjau iš jos ir dabar esu čia su nauja klase ir turiu ramią galvą tad apie jas daugiau nebežinau.
  7. Ne nelabai nebent dėl mano išvaizdos ir stiliaus ypač kai turiu kompleksų dėl svorio. Būna kartais kažką pasako nes pasakų jiems užsikišti pamokos metu nes mokytoja negali kalbėti tai BERNAI pradeda bumbėti jiems neįdomu kad tave įžeis ar pnšj.
  8. Ankščiau kai buvau maža truputėlį patyriau patyčias, bet dabar tai ne. Dažniausiai jos vyksta prieš visą klasę, kad pažeminti kitą prieš visus, dažniausiai iš priešingos lyties.
  9. Šiuo metu nepatiriu patyčiu, bet žemesnėse klasėse patyriau iš savo klasiokų ypač berniukų.
  10. Aš šioje klasėje ir apskritai mokykloje nepatiriu jokių patyčių iš kitų šios mokyklos mokinių.