Ar Tavo klasės mokiniai jaučiasi laimingi? Jei taip,- įvardink kodėl, jei ne,- pakomentuok.
- nežinau aš apklausos apie klases nuotaika nedariau, todel i klausima atsakiti negaliu
- Nelaimingi, nes sunku mokytis 🤣
- Jie manau jaučiasi laiminigi. Nes visi klasej bendrauja tarpusavy, nevyksta tarp jų patyčių.
- Taip, jaučiasi laimingi, nes greitai bus vasara.
- Manau, kad laimingi nes, juokiasi dažnai
- Labai laimingi nes eina namo po 2