9 kl. Tyrimas

Ar Tavo klasės mokiniai jaučiasi laimingi? Jei taip,- įvardink kodėl, jei ne,- pakomentuok.

  1. nežinau aš apklausos apie klases nuotaika nedariau, todel i klausima atsakiti negaliu
  2. Nelaimingi, nes sunku mokytis 🤣
  3. Jie manau jaučiasi laiminigi. Nes visi klasej bendrauja tarpusavy, nevyksta tarp jų patyčių.
  4. Taip, jaučiasi laimingi, nes greitai bus vasara.
  5. Manau, kad laimingi nes, juokiasi dažnai
  6. Labai laimingi nes eina namo po 2