Ar Tavo klasės mokiniai jaučiasi laimingi? Jei taip,- įvardink kodėl, jei ne,- pakomentuok.
Aš nežinau, aš su puse klasės beveik nebendrauju.
Manau, kad klases mokiniai jauciasi ivairiai vieni laimingesni, kiti nelabai
Su daugeliu savo klasiokų nebendrauju, bet kiek galiu matyti, jie atrodo gana patenkinti savo gyvenimu:) Dėl klasiokių- jos turi savų interesų, bet būna ir liūdnų momentų, kas yra normalu
iš kur aš turėčiau tą žinoti, aš jaučiuosi ok.
Pertraukos metu dažniausiai pergyvena dėl kai kurių pamokų. Bet negalvojant apie mokyklą jaučiasi laimingai.
ne, mūsų chemijos, muzikos, lietuvių kalbos mokytojos mūsų nesigaili ir kiekvieną pamoką rašom. aš net nedramatiškai rašau, tai tiesa. jau vieną kartą dėl mokslų jau pagludė į ligoninę kai buvo trimestro pabaiga dėl streso.
Ne visiems trūksta miego ir pasitikėjimo savimi jeigu ne klasės berniukai būtų kitaip jie visada žemina jeigu tik kažkas ne taip kaip jie nori. Pvz: dėl to kad nusikirpau plaukus ir bandau atrasti mane pradėjo vadinti transvestite ir kitas mergaitės būna žemina bet aišku ne visi yra viena mergaitė kuri daug vaidina tas ją pridėčiau prie jų.
Nemanau, kad visi laimingi, paauglystės laikotarpiu daug kas pasikeičia, kai kurie patyrę patyčias.
Aš manau, kad taip, nes mes kiekviena diena patiriam naujų dalykų, išvystam naujų vaizdų kažka naujo išmokstam.
Manau, kad visi jaučiasi laimingi ir patenkinti. Visi klasėje esame bendraminčiai, turim savo skirtingas draugų grupes, kuriose kalbame apie savo reikalus.